Zmieniampiec

Wymień kopciucha na Ogrzewanie Gazowe!

Uzyskamy dla Ciebie 12.000 zł od miasta i kompleksowo wymienimy ogrzewanie. Jeśli jesteś zainteresowany - czytaj dalej!

Pospiesz się, proces wnioskowania trwa nawet do 6 miesięcy!

Ociągałeś się z wymianą pieca i nadal musisz palić węglem? Żałujesz, że straciłeś 3.000 zł z programu KAWKA+ i w tym roku nie chcesz popełnić tego błędu? Pozwól, że Ci w tym pomożemy!

Zadzwoń teraz pod numer 797 941 261 – załatwimy wszystko za Ciebie!

Współpraca

Jesteśmy oficjalnym wykonawcą dotacji KAWKA plus oraz Czyste Powietrze

BESTOW Sp. z o.o.
NIP: 8982253409
Wrocławska 51
55-003 Ratowice
Tel: 797 941 261

Trzy kroki do wymiany pieca i uzyskania dotacji

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację 797 941 261

Doradzimy i Wycenimy montaż oraz wszystkie elementy nowej instalacji

Uzyskamy od miasta 12.000zł i wymienimy stary piec na nowy

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami?

Oszczędność czasu

Składanie wniosków o dofinansowanie, załatwienie wszystkich pozwoleń, bieganie po urzędach, to wszystko zajmuje sporo czasu zwłaszcza, jeśli nie wiesz co i w jakiej kolejności trzeba zrobić. Załatwimy to wszystko za Ciebie kompleksowo, bez angażowania Twojego czasu.

Zgodność z prawem

Posiadamy odpowiednie uprawnienia do montażu gazu i trzykrotnie sprawdzamy szczelność nowej instalacji, co potwierdzamy protokołem. Nasze prace są zawsze zaakceptowane przez wydział architektury i konserwatora zabytków.

Zapewne słyszałeś o tym, że jeśli do końca następnego nie wymienisz starego pieca węglowego, na  ekologiczny, to dostaniesz karę w wysokości 5.000 zł. Być może wiesz o miejskim programie dofinansowań do 12.000 zł jako zwrot kosztów montażu nowego źródła ciepła.
W skrócie – miasto rozdaje pieniądze, z których możesz skorzystać i mieć nowy piec np. gazowy, całkowicie za darmo.

Wiele osób ma jednak problem z uzyskaniem tych pieniędzy, nie wiedzą jak się za to zabrać, od czego zacząć, przerastają ich sprawy urzędowe, zastanawiają się skąd zdobyć odpowiednie pozwolenia i boją się, że zajmie im to dużo czasu. Mają rację, ponieważ aby miasto przyznało im pieniądze, muszą:

 

Moglibyśmy przeprowadzić Cię przez cały proces za rękę, jednak pozwól, że zrobimy wszystko bez angażowania Twojego czasu. Wystarczy 20 minutowa konsultacja i resztę załatwimy za Ciebie. Po trzech miesiącach otrzymasz dofinansowanie a  montaż nowego pieca zajmie nam do 3 dni. Możliwe, że nie będziesz nawet musiał angażować własnych środków finansowych.

Po uzyskaniu dofinansowania zutylizujemy Twój stary piec i wymienimy go na nowy. Na koniec otrzymasz kilkuletnią gwarancję na sprzęt i montaż. Będziesz miał pewność, że nowa instalacja jest zaakceptowana przez wydział architektury i konserwatora zabytków.

Pospiesz się, bo proces uzyskania wszystkich pozwoleń trwa do 6 miesięcy i dla osoby, która nigdy wcześniej tego nie robiła jest skomplikowany i czasochłonny.  Dla naszych klientów uzyskaliśmy  już ponad 180 dofinansowań i wiemy jak wnioskować, żebyś na pewno otrzymał pieniądze.

Jeśli chciałbyś uniknąć mandatu za nielegalny piec i cieszyć się nowym ogrzewaniem, jeszcze przed następną zimą – zadzwoń teraz pod numer 797 941 261 i umów się na bezpłatną konsultację!

 

Kim jesteśmy?

Z tej strony Jakub i Wojciech Zaborscy. Jesteśmy braćmi i współpracownikami. Nasza przygoda z wymianą pieców i uzyskiwaniem dotacji zaczęła się kilka lat temu, gdy kupiliśmy mieszkanie na wynajem, w którym był stary piec kaflowy. Dowiedzieliśmy się, że miasto pomaga finansowo przy wymianie ogrzewania i postanowiliśmy skorzystać z programu KAWKA. Okazało się to bardzo czasochłonne, na początku nie wiedzieliśmy od czego zacząć, gdzie zadzwonić oraz jakie pozwolenia będę potrzebne, aby wszystko zostało przeprowadzone legalnie. Firmy zajmujące się wymianą pieców, nie pomagały w uzyskaniu dotacji, więc musieliśmy załatwić sprawę sami. I załatwiliśmy. Kiedy dowiedzieliśmy się, że nasi znajomi oraz inne osoby również mają ten problem, zdecydowaliśmy się, że im w tym pomożemy. Zatrudniliśmy pracowników oraz sami zrobiliśmy uprawnienia gazownicze, aby mieć pewność, że prace są wykonane solidnie. Na dzień dzisiejszy sami zajmujemy się załatwianiem wszystkich formalności w urzędach i sami też montujemy nowe instalacje.

Jeśli chcesz żebyśmy uzyskali dla Ciebie 12.000zł i wymienili piec na nowy-  zadzwoń teraz pod numer 797 941 261 i załatwimy wszystko za Ciebie.

Kontakt

Jesteśmy oficjalnym wykonawcą dotacji KAWKA plus

BESTOW Sp. z o.o.
NIP: 8982253409
Wrocławska 51
55-003 Ratowice
Tel: 797 941 261